ثبت نام ۱۴۰۹ مداح زنجانی در سامانه طوبی.

 

 

 

 

به گزارش هلال نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: تا کنون اطلاعات هزار و ۴۰۹ مداح زنجانی در سامانه طوبی ثبت‌شده است.

حجت‌الاسلام مسعود صفی یاری به سامانه طوبی تبلیغات اسلامی استان اشاره کرد و گفت: اطلاعات هزار و ۴۰۹ مداح زنجانی در سامانه طوبی ثبت‌شده است.

وی اظهار کرد: تبلیغات اسلامی استان زنجان در بحث ساماندهی مادحین رتبه اول را به خود اختصاص داده و این سامانه در زمینه ثبت اطلاعات مداحان خوب عمل کرده است و رتبه خوبی را داریم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: راه‌اندازی سامانه طوبی اقدام مناسبی در راستای ثبت اطلاعات کانون‌های فرهنگی و مذهبی، کانون مداحان، انجمن‌های اسلامی و تشکل‌های مذهبی است.

صفی یاری تأکید کرد: سامانه طوبی (بانک اطلاعات تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی) از هشتم اردیبهشت‌ماه سال ۹۵ راه‌اندازی شده است.

وی به مزایای اجرای طرح سامانه طوبی اشاره کرد و یادآور شد: این طرح گام مهمی در ساماندهی هیئت‌های مذهبی است و بانک اطلاعاتی هیئت‌ها و مداحان در دسترس خواهد بود و فعالیت ها هم منسجم می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان ابراز کرد: برای اینکه مساجد و هیئت‌ها قرآن محور و آموزش محور و برنامه محور باشند طرح سامانه طوبی در سطح کشور و استان زنجان در حال اجرا است.

 

صفحه ثبت نام انجمن اسلامی در سامانه طوبی

 

 

 


تاریخ ارسال : سه شنبه 3 مهر 1397
آخرین بازدید : چهار شنبه 5 تیر 1398
تعداد بازدید کننده : 328
دفعات مشاهده : 328
» ارسال نظرات
متن پیام : *
نام :
تصویر امنیتی :
 
 
 

نوحه شهادت حضرت حمزه علیه السلام

نوحه تخریب قبور ائمه بقیع

ناد علیا مظهر العجائب / آلبوم امیر عشق

نوحه شهادت حضرت علی علیه السلام

قال الهادی علیه السلام

وقتی یکی از اهالی ری خدمت امام هادی علیه السلام مشرّف شد، حضرت پرسید: کجا بودی؟ (آن مرد گوید:) گفتم: به زیارت حسین علیه السلام رفته بودم. حضرت فرمود: بدان که اگر قبر عبدالعظیم را در شهر خودتان زیارت کنی، همچون کسی هستی که حسین‌بن‌علی علیه السلام را زیارت کرده باشد.

(میزان‌الحکمة: 2860)
مسئله روز

مسئله : اگر برای مسح، رطوبتی در کف دست نمانده باشد نمی‌تواند دست را با آب خارج، تر کند، بلکه (آقای سیستانی:... باید از ریش خود رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید و گرفتن رطوبت از غیر ریش و مسح نمودن با آن محل اشکال است.) باید از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید.

(آقای بهجت:... بنابر احتیاط باید اول از تری موی ریش و ابرو کمک بگیرد و اگر در آنها تری نبود از دست‌ها رطوبت می‌گیرد.)

آیت‌الله مکارم: اگر رطوبت کف دست خشک شود می‌تواند از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد با آن مسح کند، ولی از آب خارج جایز نیست و اگر فقط به اندازۀ مسح سر رطوبت دارد سر را با همان رطوبت مسح کند برای مسح پاها از اعضای دیگر، رطوبت بگیرد.

 (توضیح‌المسائل‌مراجع،مسأله 257)

اینستاگرام

پنل کاربری

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه هنر و ادبیات هلال می باشد
طراحی و برنامه نویسی گروه فاواتک