موسسه هنر و ادبیات هلال
اصفهان؛ میزبان هفتمین همایش ملی شعر آئینی ۷۲ خط اشک.

 

 

 

 

 

به گزارش هلال نیوز به نقل از ایکنا، هفتمین همایش ملی شعر آئینی «۷۲ خط اشک» ویژه دانشگاهیان سراسر کشور به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود.

هفتمین همایش ملی شعر آیینی «۷۲ خط اشک» به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان اصفهان و با مشارکت دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اصفهان در سه محور شعر عاشورایی و حماسه حسینی، بصیرت و معرفت حسینی، و پیام‌های نهضت عاشورا برای نسل جوان برگزار می‌شود.

بخش ویژه هفتمین دوره این همایش به نقش جوانان نهضت عاشورا مثل حضرت علی‌اکبر(ع)، حضرت قاسم(ع) و... در مجاهدت و شهادت‌طلبی شهدای مدافع حرم اختصاص داشته و مهلت ارسال آثار به دبیرخانه همایش تا پنجم آبان‌ماه سال جاری اعلام شده است.

هفتمین همایش شعر هفتاد و دو خط اشک در سه سطح دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www,۷۲khatashk.ir و یا کانال تلگرامی @h۷۲khatashk  مراجعه کنند.  

از نکات قابل توجه این دوره از همایش می‌توان به برگزاری سلسله نشست‌های شعر آئینی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سطح استان اصفهان با همکاری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان اشاره کرد.

جهت مشاهده آئین‌نامه شرکت در همایش ۷۲ خط اشک اینجا کلیک کنید!

 

 

تاریخ ارسال : چهار شنبه 19 مهر 1396
آخرین بازدید : شنبه 25 آذر 1396
تعداد بازدید کننده : 119
دفعات مشاهده : 119
» ارسال نظرات
متن پیام : *
نام :
تصویر امنیتی :
 
 
 

معرفی کتاب یک ماه خون گرفته یازده / اثر جدید استاد غلامرضا سازگار

قال الرضا علیه السلام
به مناسبت در گذشت عالم ربانی میرزای شیرازی

بدانید که فقیه کسی است که خیرش را بر مردم سرازیر سازد و آنان را از دشمنانشان نجات دهد و نعمتهای بهشتی را بر آنها فزونی بخشد و خشنودی خدا را برایشان تحصیل نماید.(البحار:جلد 2،صفحه 5)

مسئله روز

پرسش : آیا بعد از تیمم بدل از غسل، تیمم بدل از وضو نیز لازم است؟

پاسخ : در تیمم بدل از غسل جنابت، برای نماز، وضو یا تیمم بدل از وضو لازم نیست؛ ولی در تیمم بدل از سایر غسل‌ها، برای نماز وضو یا تیمم بدل از وضو نیز لازم است.

 

آیات عظام سیستانی، مکارم و نوری: خیر، لازم نیست برای نماز، وضو یا تیمم بدل از وضو بگیرد (خواه غسل جنابت باشد یا غسل‌های دیگر)، به جز غسل استحاضۀ متوسطه؛ ولی اگر به جا آورد، بهتر (احتیاط مستحب) است.

نجشنبه 9 آبان

(رسالۀ‌دانشجویی،احکام‌تیمم،پرسش 92)

اینستاگرام

پنل کاربری

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه هنر و ادبیات هلال می باشد
طراحی و برنامه نویسی گروه فاواتک