موسسه هنر و ادبیات هلال
آغاز مجدد جلسات شرح «نهج البلاغه» و «صحیفه سجادیه» در مجموعه سرچشمه.

 

 

 

 

به گزارش هلال نیوز به نقل از تسنیم، مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر«سرچشمه» از آغاز مجدد سلسله جلسات شرح و تفسیر نهج البلاغه و صحیفه سجادیه خبر داد.

روح‌الله علی‌اکبری، مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر«سرچشمه» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، با اعلام خبر آغاز مجدد جلسات شرح «نهج البلاغه» و «صحیفه سجادیه» گفت: این جلسات بعد از وقفه‌ای، مجدداً با حضور «محسن اسماعیلی» مفسر نهج البلاغه و حجت‌الاسلام «محمدجواد حاج‌علی‌اکبری» رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد مفسر صحیفه سجادیه برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر«سرچشمه» یادآور شد: جلسات شرح و تفسیر نهج البلاغه و صحیفه سجادیه از عید غدیر 1392 آغاز شده است.

علی‌اکبری خاطرنشان کرد: جلسات تفسیر نهج‌البلاغه چهارشنبه هر هفته بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء و جلسات تفسیر صحیفه سجادیه دوشنبه هر هفته برگزار می شود.

وی با بیان اینکه شرکت در این جلسات برای عموم علاقه‌مندان آزاد است، یادآور شد: این جلسات در مسجد هفتاد و دو تن موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر«سرچشمه» واقع در میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، کوچه شهید صیرفی‌پور، برگزار می‌شود.

 

 

 

 


تاریخ ارسال : سه شنبه 14 آذر 1396
آخرین بازدید : جمعه 24 آذر 1396
تعداد بازدید کننده : 23
دفعات مشاهده : 23
» ارسال نظرات
متن پیام : *
نام :
تصویر امنیتی :
 
 
 

معرفی کتاب یک ماه خون گرفته یازده / اثر جدید استاد غلامرضا سازگار

قال الرضا علیه السلام
به مناسبت در گذشت عالم ربانی میرزای شیرازی

بدانید که فقیه کسی است که خیرش را بر مردم سرازیر سازد و آنان را از دشمنانشان نجات دهد و نعمتهای بهشتی را بر آنها فزونی بخشد و خشنودی خدا را برایشان تحصیل نماید.(البحار:جلد 2،صفحه 5)

مسئله روز

پرسش : آیا بعد از تیمم بدل از غسل، تیمم بدل از وضو نیز لازم است؟

پاسخ : در تیمم بدل از غسل جنابت، برای نماز، وضو یا تیمم بدل از وضو لازم نیست؛ ولی در تیمم بدل از سایر غسل‌ها، برای نماز وضو یا تیمم بدل از وضو نیز لازم است.

 

آیات عظام سیستانی، مکارم و نوری: خیر، لازم نیست برای نماز، وضو یا تیمم بدل از وضو بگیرد (خواه غسل جنابت باشد یا غسل‌های دیگر)، به جز غسل استحاضۀ متوسطه؛ ولی اگر به جا آورد، بهتر (احتیاط مستحب) است.

نجشنبه 9 آبان

(رسالۀ‌دانشجویی،احکام‌تیمم،پرسش 92)

اینستاگرام

پنل کاربری

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه هنر و ادبیات هلال می باشد
طراحی و برنامه نویسی گروه فاواتک